środa, 26 sierpnia 2015

Viewsonic nawiązuje współpracę z VIDIS SA


ViewSonic – lider na rynku technologii wizualnych – ujawnił szczegóły dotyczące strategii ekspansji na polskim rynku.


Firma planuje dalszy rozwój na rynku projektorów oraz dodatkowo mocny wzrost na rynku cloud computing, digital signage oraz monitorów LCD/LED. Produkty w segmentach digital signage, cloud computing oraz monitory LCD/LED oferowane będą w modelu szerokiej dystrybucji u dwóch czołowych dystrybutorów– Eptimo oraz ViDiS.

Uważamy, że dostarczanie dobrego produktu w odpowiedniej cenie to nie wszystko – producent musi również zapewnić odpowiednie wsparcie i godziwą marżę tym Partnerom, którzy promują jego rozwiązania - informuje Ross Green, CEE Business Development Manager w ViewSonic.
Planujemy współpracę wyłącznie z silnymi dystrybutorami, z odpowiednimi kompetencjami w każdym segmencie produktowym i kanale sprzedaży. Firmy te będą filarami naszego Europejskiego Programu Partnerskiego, który wkrótce uruchomimy. Jego celem będzie wzrost satysfakcji naszych Partnerów ze współpracy z nami oraz zapewnienie im najlepszej marży na tego typu produktach. Po rozważeniu wszystkich możliwych scenariuszy dokonaliśmy wyboru, który pozwoli nam stawić czoła nowym wyzwaniom.

Za współpracę z dystrybutorami oraz wspieranie sieci dealerów i resellerów w Polsce oraz czuwanie nad wdrożeniem Programu Partnerskiego będzie odpowiedzialny Piotr Zawadzki, Country Manager ViewSonic Poland.
Z satysfakcją informujemy o odnowieniu współpracy z firmą ViDiSjednym z najbardziej szanowanych i rozpoznawalnych firm na rynku AV w Polsce, który będzie filarem naszej strategii w segmencie projektorów mówi Piotr Zawadzki, Country Manager ViewSonic Poland, ViDiS odegrał kluczową rolę we wprowadzeniu naszych projektorów na rynek, a teraz dodatkowo rozszerzy swoje portfolio o pozostałe linie ViewSonic, pozostając jednocześnie dedykowanym dystrybutorem naszych doskonałych projektorów LCD, DLP i LED, przeznaczonym dla szerokiego spektrum zastosowań.

Tomasz Kliczkowski, wiceprezes zarządu w VIDIS dodaje ViewSonic innowacyjna marka z ogromnym potencjałem. Cieszymy się, że to właśnie my wprowadziliśmy ją ponownie na polski rynek. Dzięki nowemu porozumieniu będziemy mogli wejść w nowe segment biznesu i w perspektywie zwiększyć przychody nie tylko nasze, ale także naszych Partnerów.”Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza