poniedziałek, 14 grudnia 2015

NOWOŚĆ! Uniwersalny projektor BenQ TH670

BenQ wprowadza na polski rynek nowy uniwersalny projektor Full HD o jasności 3000 ANSI lumenów i kontraście 10 000:1 – model TH670.


Projektor wyposażono w obiektyw z 1,2 krotnym zoomem, co umożliwia uzyskanie obrazu o przekątnej 157 cm z odległości 2 m od ekranu.
\
Z gniazda USB-A 1,5A użytkownicy mogą pobierać prąd do ładowania smartfonów i innych urządzeń mobilnych. Z tego gniazda zasilany jest także opcjonalny moduł bezprzewodowy FHD.

Przed rozpoczęciem prezentacji w nowym miejscu, szczególnie gdy projektora nie można ustawić centralnie i prostopadle do ekranu, najwięcej czasu zajmuje korekta geometrii obrazu. W nowych projektorach BenQ udostępniono funkcję Auto Keystone 2D. Dokonuje ona automatycznej korekcji geometrii obrazu w pionie, oraz pozwala na ręczną korektę w poziomie.

W projektorze zastosowano rozwiązanie BenQ SmartEco - polegające na analizie wyświetlanego obrazu i bieżącej optymalizacji mocy lampy tak by uzyskać jak najlepszy obraz przy jak najmniejszym poborze prądu. Pozwala to nie tylko oszczędzać energię ale i wydłuża żywotność lampy do 10 000 godzin pracy.

Dodatkowe oszczędności energii pozwalają uzyskać tryby pracy Eco Blank Mode (szybkie wygaszanie ekranu, by skupić uwagę audytorium na prowadzącym), No Source Detected Mode (projektor automatycznie przechodzi w tryb Eco Blank Mode jeśli przez trzy minuty nie wykrywa sygnału), Standby Mode (zużycie energii poniżej 0,5 W).


Projektor może wyświetlać trójwymiarowe treści w różnych formatach. Do ich oglądania trzeba dokupić tzw. aktywne okulary dostępne na stronie producenta.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza