środa, 30 grudnia 2015

Panasonic wprowadzi najjaśniejszy na rynku projektor laserowy

W ostatnich miesiącach japoński Panasonic zaprezentował między innymi najlżejszy laserowy projektor 4K oraz nową serię urządzeń do dużych pomieszczeń. Teraz producent przygotowuje się do premiery najjaśniejszego projektora laserowego na rynku.

 


W dniach 9-12 lutego 2016 roku w Amsterdamie odbędzie się impreza ISE 2016. To właśnie podczas niej firma Panasonic zamierza zaprezentować swój nowy projektor laserowy o jasności przekraczającej 20 000 ANSI lumenów. Jego zaletami mają być: długi czas eksploatacji bez konieczności konserwacji oraz możliwości pracy zarówno w stałych instalacjach, jak i podczas obsługi wydarzeń na żywo.

Firma Panasonic planuje przywieźć ze sobą do Amsterdamu wszystkie znajdujące się w jej ofercie projektory bezlampowe, ale nie tylko. ISE 2016 będzie również okazją do bliższego poznania monitorów, wyświetlaczy wielkoformatowych, kamer wideo oraz oprogramowania audiowizualnego tego producenta.

Panasonic przygotowuje również, we współpracy z XPION, widowisko pod tytułem Robotic Experience. – „Roboty przemysłowe są coraz częściej doceniane w branży rozrywkowej. Dzięki nim możemy łączyć technologie z różnych światów i wzmocnić efekt wizualny poprzez dodanie ruchu. Łącząc wysoką jakość Panasonic z rozdzielczością 4K jesteśmy w stanie zapewnić obraz o większej głębi i bardziej realistyczny niż kiedykolwiek wcześniej. Mam nadzieję, że nasz pokaz będzie jedną z głównych atrakcji tegorocznych targów” – mówi Hartmut Kulessa z Panasonica.

1 komentarz:

  1. W sklepie dlaelektrykow.pl dostępny jest ten projektor. Z tego co wiem to jest on bardzo dobry i jego stosunek cena/jakość wypada bardzo pozytywnie.

    OdpowiedzUsuń