piątek, 11 grudnia 2015

Serwis projektorów Warszawa

Od początku istnienia firma Image Recording Solutions Sp. z o.o., oprócz działalności handlowej, prowadzi również serwis sprzętu audiowizualnego. Bazując na dwudziestoletnim doświadczeniu z powodzeniem świadczymy usługi serwisowe, w zakres których wchodzą naprawy, konserwacje, czyszczenia, strojenia, doradztwo techniczne dotyczące urządzeń multimedialnych.

Specjalizujemy się w naprawach projektorów. Posiadając szeroki dostęp do części zamiennych i akcesoriów usuwamy usterki urządzeń niemal wszystkich marek występujących na rynku.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem takich marek jak: Hitachi, SMART Technogies.

Ściśle współpracujemy również z firmą ProjectionDesign, Barco, NEC, Kindermann, Projecta, Kauber, Samsung, Kramer, Extron, Crestron, AMX i innymi.

Poza naprawami dostarczamy również materiały eksploatacyjne oraz części zamienne i akcesoria (lampy, piloty, kable itp.). Zajmujemy się również obsługą serwisową firm i instytucji, szkół w zakresie systemów audiowizualnych, obsługą techniczną sal szkoleniowych i auli wykładowych, prowadzimy przeglądy okresowe sprzętu oraz dbamy o ciągłość pracy i bezawaryjność zainstalowanego sprzętu.

Doradzamy klientom wybór rozwiązań oraz dobór sprzętu, aby jak najlepiej odpowiadał ich oczekiwaniom. Nasz dobrze dobrany wyszkolony i profesjonalny personel jest gotów aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Napisz do nas na: serwis@irs.com.pl

Image Recording Solutions Sp. z o.o.

ul. Arkuszowa 190

01-934 Warszawa

tel. 22 752 27 88-96

tel. 22 840 32 31

tel. 22 841 43 22

fax 22 752 27 97

Artykuł reklamowy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz