piątek, 8 stycznia 2016

Komputer z projektorem Lenovo Ideacentre 610S

Lenovo lubuje się ostatnio w połączeniach. Tablet z projektorem - proszę bardzo. Szczególnie lubi projektory, bo po dwóch tabletach z projektorem wprowadza komputer Ideacentre 610S z dedykowanym, ale dającym się odłączyć projektorem. A już zapowiada smartfon z rzutnikiem.

Nowy Lenovo nie przypomina z wyglądu tradycyjnego komputera. Kształt kojarzy się bardziej z wieżą łodzi podwodnej. W obudowie zamontowano jednak procesor Intel Core i7 szóstej generacji, 16 GB RAM oraz kartę graficzną Nvidia GeForce 750 Ti z 2 GB RAM. Możemy też sobie wybrać pamięć (uff, przynajmniej tu): HDD o pojemności 2 TB lub  SSD mieszczącym 128 GB danych.

Odłączany projektor pozwala na wyświetlanie obrazu z komputera na dowolnej powierzchni. Rozdzielczość obrazu, jak na nieprofesjonalne urządzenie jest wysoka. Wynosi 1280x720 cali z maksymalną przekątną obrazu 110 cali. Jasność obrazu równa jest 220 ansi lumenom


Ideacentre 610S będzie idealnie pasował do salonu jako centrum multimedialne.W czerwcu 2016 roku nowy sprzęt od Lenovo trafi na półki. Cena od 3400 złotych razem z projektorem.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza