czwartek, 25 lutego 2016

Hitachi na targach Integrated Systems Europe 2016 w Amsterdamie

Stoisko firmy Hitachi było jednym z najchętniej odwiedzanych na rekordowych pod względem frekwencji (ponad 65 tysięcy gości) targach Integrated Systems Europe, które odbyły się w Amsterdamie w dniach 9-12 lutego 2016 roku.


Rozmowy handlowe na stoisku Hitachi na ISE 2016. Trudno było znaleźć wolny stolik
Stoisko Hitachi pod ciągłym oblężeniem gości


Najjaśniejszą gwiazdą Hitachi na targach ISE były pierwsze na świecie projektory LED. Japończycy pokazali dwa modele LP-WX3500 oraz LP-WU3500 o rozdzielczości odpowiednio WXGA oraz WUGA i jasności 3500 ANSI w świetle białym i kolorowym. Projektory dają bezbłędny obraz. Są dedykowane do zastosowań edukacyjnych i biznesowych.
Pierwszy na świecie projektor LED o jasności 3500 ANSI wyprodukowany przez Hitachi
"Silnik" projektora LED Hitachi

Innowacyjność rozwiązania polega na tym, że pręt fosforowy zamienia niebieskie światło LED na zielone. Światło LED jest rozproszone na całej powierzchni fosforowego prętu. Rzeczywista żywotność źródła światła w projektorze LED wynosi 20.000 godzin, przez co użytkownik nie musi planować – jak w projektorach tradycyjnych – wymiany lampy. W „silniku” projektora nie ma żadnych ruchomych części. Nie istnieje ryzyko wypalenia się luminoforu czy przegrzania urządzenia. Nowa technologia została opracowana wspólnie z firmą Philips. Jedynie Hitachi oferuje to rozwiązanie. Projektory LED mają pojawić się na rynku w drugiej połowie 2016 roku.

Hitachi zaprezentowało także jako pierwsze na świecie jednochipowy projektor laserowy DLP do zastosowań instalacyjnych o symbolu LP-WU9750, jasności 8000 ANSI, rozdzielczości WUXGA.Goście stoiska Hitachi zapoznali się też z nowymi modelami i funkcjami projektorów instalacyjnych serii 8000. Cechuje je bezpołączeniowa obudowa (seamless design). Z bardzo ważnych funkcji użytkowych pojawiła się opcja jednoczesnego włączania się wraz z upływem żywotności lampy HDCR i Accentualzer, które sterują projektorem w celu zachowania jasnego i wyraźnego obrazu.
Niektórymi nowymi funkcjami są także:
– zarządzenie kolorem
– równomierne użycie funkcji warping i blending
– funkcja portretu (idealna na przykład na pokazy mody oraz do zastosowań digital signage).Ważna dla niezawodnej pracy projektorów jest możliwość monitorowania ich przez serwisanta za pomocą smartfonu lub tableta.
Nowe modele serii 8000 Hitachi posiadają wejścia HDBaseT, HDMI (x2), DisplayPort i SDI.
HDBaseT pozwala na przesyłanie sygnału kablem LAN bez utraty jakości do 100m.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem oraz szczegółową specyfikacją projektorów Hitachi prosimy skontaktować się z wyłącznym dystrybutorem projektorów Hitachi na Polskę, firmą Image Recording Solutions sp. z o.o.
e-mail: kontakt@irs.com.pl
tel.: 22 752 27 88-96

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz