poniedziałek, 16 maja 2016

Soundbar JBL by Harman SB100 (głośnik pod telewizor) ze wzmacniaczem

Wspaniały, wypełniający pomieszczenie dźwięk zapewniany przez pojedynczy głośnik soundbar.

SB100 jest wyposażony we wzmacniacze, przełączniki oraz lewe i prawe stożki i kopułki, a to wszystko w jednym głośniku soundbar. Wbudowany układ wzmacniania ułatwia podłączenie systemu i jego obsługę oraz zapewnia moc 60 W na każdy z głośników.


Głośnik Cinema SB100 JBL


Głośnik Cinema SB100 można w prosty sposób podłączyć do telewizora (kable w zestawie). Łatwy w montażu głośnik soundbar praktycznie nie wymaga konfiguracji. Wystarczy go podłączyć i od razu można zacząć z niego korzystać.

Do głośnika Cinema SB100 dołączony jest pilot o wielkości karty kredytowej. Jednak ten niesamowity głośnik soundbar może „nauczyć się” kodu sterowania głośnością (z wykorzystaniem podczerwieni) pilota posiadanego telewizora, dzięki czemu do sterowania głośnością głośnika soundbar niepotrzebny jest kolejny pilot.


Głośnik soundbar zapewniający przestrzenny dźwięk i możliwość natychmiastowego użycia – nie potrzebne są żadne dodatkowe głośniki.

• Przestrzenny, wypełniający pomieszczenie dźwięk płynący z pojedynczego głośnika o stylowym wyglądzie
• Możliwość dopasowania ustawień do umiejscowienia głośnika
• Wiele wejść umożliwiających podłączenie cyfrowych i analogowych źródeł multimediów
 Wspaniały głośnik soundbar zapewniający przestrzenny dźwięk w kinie domowym bez zbędnego bałaganu.

Filmy i programy telewizyjne najlepiej wyglądają na ekranie płaskiego telewizora HD. Niestety, zwykle głośniki montowane w takich telewizorach są małe, a odtwarzany przez nie dźwięk jest nijaki i nie dorównuje niesamowitej jakości obrazu. Na szczęście istnieje proste rozwiązanie, które nie zajmuje zbyt wiele miejsca.

JBL Cinema SB100 to łatwy w użyciu dwukanałowy głośnik soundbar wyposażony w podwójne 3 1/2-calowe (89-milimetrowe) stożki niskotonowe wysokiej jakości, dwie 1 1/2-calowe (38-milimetrowe) kopułki wysokotonowe oraz wbudowany wzmacniacz 60 W. Wykorzystuje on również opatentowaną technologię HARMAN Display Surround zapewniającą scenę dźwiękową 3D wypełniającą całe pomieszczenie przy zaledwie dwóch kanałach. Głośnik SB100 to gotowe do użycia rozwiązanie umożliwiające łatwą konfigurację, zaprojektowane jako uzupełnienie dowolnego płaskiego telewizora o przekątnej 27 cali (686 milimetrów) lub większej. Głośniki JBL Cinema SB100 to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują niedrogiego i łatwego w użyciu zamiennika pozwalającego zastąpić małe, wbudowane głośniki telewizyjne.


Specyfikacja:

- Soundbar z Bluetooth do płaskich telewizorów LCD/LED/Plazma
- Rozwiązanie plug-and-play
- Głośnik niskotonowy 3-1/2" (89mm)
- Głośnik wysokotonowy: 1" (25 mm)
- Autorski system HARMAN Display Surround
- Dwupozycyjna korekcja dźwięku
- Pasmo przenoszenia: 60Hz - 20kHz (-6dB)
- Moc wzmacniacza: 60W na kanał
- Łączność Bluetooth
- Wzmacniacz o mocy (RMS) 60W na kanał
- Analogowe i optyczne wejścia audio
- Dekodowanie Dolby Digital
- Wzmocnienie basu
- Dwa, bardzo wydajne głośniki oraz porty basowe
- Zdolność uczenia się kodów pilota TV
- Pobór mocy w trybie czuwania: <0,5W
- Zasilanie: AC 230 V, 50 Hz
- Wymiary (WxSxG): 116 x 901 x 103 mm
- Waga: 5,1 kg


Głośnik Cinema SB100 można postawić na półce lub stole bądź zamontować na ścianie, korzystając z dołączonych akcesoriów. Możliwość korzystania z dwupozycyjnego przełącznika korekcji dźwięku pozwala na osiągnięcie optymalnej jakości dźwięku niezależnie od położenia. Dzięki temu głośnik soundbar można umieścić w dowolnym miejscu, nie tracąc przy tym nic z jakości dźwięku.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza