środa, 4 stycznia 2017

Pierwszy na świecie projektor LED o jasności 3500 ANSI od Hitachi

Hitachi LP-WU3500 jest pierwszym na świecie projektorem LED o jasności 3500 ANSI. Dzięki zastosowaniu technologii HLD (High Lumen Density) w rzutniku niebieskie światło jest zamieniane na zielone w fosforowym pręcie. Czerwona barwa powstaje z oddzielnego czerwonego LED-a.


Jasność: 3500 ANSI
Rozdzielczość: WUXGA (1920x1200)
Kontrast: 30000:1
Technologia: DLP
Źródło światła: LED
WiFi: tak
Żywotność lampy [h]: 20000
Waga projektora [kg]: 15.2Dzięki tej technologii  powstają jeszcze jaśniejsze obrazy z dokładnym odwzorowaniem kolorów o wysokim współczynniku kontrastu. Żywotność nie tylko źródła światła, ale i całego urządzenia wynosi 20000 godzin. Dla pełnej elastyczności instalacji projektor przystosowany jest do zastosowań 360 stopni, dodatkowo wyposażony między innymi w funkcję warping.

Zaawansowane funkcje instalacyjne


Nowe modele LED posiadają całą gamę zaawansowanych funkcji instalacyjnych, wliczając w to Edge Blending, korekcję geometryczną i tryb portretowy. Funkcja Easy Scheduling pozwala na zaprogramowanie pracy projektora, jego włączanie, wyłączanie, wybór wejścia. Ponadto użytkownik może zostać powiadomiony poprzez e-mail w przypadku wystąpienia awarii urządzenia, co gwarantuje pełną kontrolę nad projektorem.
Długotrwała niezawodność


Dzięki eliminacji kola fosforowego, filtra kolorowego oraz klasycznej lampy nasze projektory LED stały się jeszcze bardziej niezawodne, a koszt ich eksploatacji obniżył się. Żywotność całego systemu – nie zaś tylko źródła światła - wynosi do 20 000 godzin.  Nowy system optyczny jest hermetycznie szczelny, co zapobiega dostawaniu się kurzu do wnętrza urządzenia. Prawdziwy tryb pracy 24/7 jest zaś idealny dla rozwiązań Digital Signage.

Obejrzyj wideo, aby dowiedzieć się więcej o naszych innowacyjnych projektorach LED oraz zastosowanej w nich technologii:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz